Loading…

‘Dridhet’ Barcelona: La liga refuzon kërkesën për regjistrimin e lojtarëve

  • 06/08/2022 | 08:48

‘Dridhet’ Barcelona: La liga refuzon kërkesën për regjistrimin e lojtarëve

La liga e ka refuzuar kërkesën e Barcelonës për regjistrimin e lojtarëve të rinj.


E gjitha kjo për shkak të telasheve financiare që bijnë ndesh me rregullat e vendosura nga kompeticioni spanjoll.

Laportës i është thënë se fatura e pagave duhet të ulet përpara se lojtarë si Lewandowski dhe Raphinha të mund të luajnë.

Katalunasit janë duke tentuar me çdo formë për të dalë nga kjo rrëmujë, përcjell lajmi.

Së fundi, nga drejtuesit janë kontaktuar disa prej lojtarëve në mënyrë që të pranojnë ulje page.

I fundit në këtë listë është Gerrard Pique që nuk dëshiron të diskutojë për diçka të tillë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë