Loading…

Dridhet toka: Tërmet në Gjilan

  • 27/10/2021 | 11:01

Dridhet toka: Tërmet në Gjilan

Një tërmet është ndierë rreth orës 10:20 në qytetin e Gjilanit, përcjellë Gazeta Metro.


Epiqendra e këtij tërmeti  ishte në Serbi, konkretisht në drejtim verior nga Kamenica apo specifikisht rreth fshatit Shahiq dhe Zhujë.

Ndërsa sipas Meteo Kosova, ky tërmet ishte 2.3 shkallë të Rihterit në orën 12:24./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë