Loading…

Drita barazon rezultatin ndaj Prishtinës, shënon Astrit Fazliu

  • 12/07/2020 | 19:44

Drita barazon rezultatin ndaj Prishtinës, shënon Astrit Fazliu

Skuadra e Dritës ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe të barazimit në derbin ndaj Prishtinës në Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, Prishtina dhe Drita janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 30’të në kampionatin kosovar.

Mysafirët kanë shënuar golin e parë dhe të barazimit në 1-1. Autor i golit ishte Astrit Fazliu, i cili shënoi në minutën e 80’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë