Loading…

Drita dhe Llapi sot përballen në finalen e Kupës së Kosovës

  • 26/05/2022 | 10:17

Drita dhe Llapi sot përballen në finalen e Kupës së Kosovës

Finalja e Kupës së Kosovës do të zhvillohet sot në mbrëmje, me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.


Në këtë sfidë do të ndeshjen mbajtësi aktual i këtij trofeu, Llapi dhe skuadra gjilanase Drita.

Në konferencat për shtyp të mbajtura para ndeshjes, të dy trajnerë, si ai i Dritës, Ardian Nuhiu dhe ai i Llapit Tahir Batatina janë shprehur të bindur se skuadrat e tyre janë përgatitur në mënyrën më të mirë për ta rrëmbyer këtë trofe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë