Loading…

Drita ndal pa gola Feyenoordin, shpreson në kualifikim

  • 22/07/2021 | 23:03

Drita ndal pa gola Feyenoordin, shpreson në kualifikim

Pas 90’ minutave lojë në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk është shënuar asnjë gol.


Ka përfunduar ndeshja mes Dritës dhe Feyenoord-it me rezultat të barabartë 0:0, përcjell KosovaPress.

Ky takim ishte i vlefshëm për ndeshjen e parë mes këtyre dy klubeve në UEFA Conference League në të cilën Drita ishte vendase.

Ndeshjen e kthimit, Drita do të udhëtojë drejt Holandës, ku më datën 29 korrik do ta zhvilloj në stadiumin “De Kuip” kundër Feyenoord-it.

Rezultati final mes Dritës dhe Feyenoord-it është i barabartë 0:0.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë