Loading…

Droga, alkooli dhe depresioni: Demi Lovato shfaqet në gjendje të mjerueshme rrugëve

  • 15/10/2021 | 16:45

Droga, alkooli dhe depresioni: Demi Lovato shfaqet në gjendje të mjerueshme rrugëve

Këngëtarja amerikane Demi Lovato u fotografua në Hollywood, në shoqërinë e trashëgimtares më të famshme Paris Hilton, transmeton Gazeta Metro.


Sidoqoftë, pak nga kalimtarët arritën të njohin këngëtaren e famshme.

Ish -ylli i Disney me këtë rast tregoi stilin e ri të flokëve dhe paparacët e kapën atë të veshur me një këmishë të gjatë dhe të gjërë.

Demi ka vite që lufton me varësinë nga droga dhe alkooli. Në korrik të 2018, ylli i popit u gjet pa ndjenja në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo kaloi dy javë në spital dhe më pas në një klinikë rehabilitimi.

Ajo gjithashtu luftoi me depresionin dhe kishte një çrregullim të ngrënies që, tha ajo, ishte shkas për gjithçka që i ndodhi.

“Po përpiqesha t’i tregoja botës se jam e kënaqur me veten, gjë që nuk ishte e vërtetë. Kam jetuar në një gënjeshtër. Është shumë e vështirë kur jeton e rrethuar nga njerëz që të thonë se si duhet të dukesh”, tha dikur këngëtarja.

Ajo së fundmi zbuloi në një dokumentar se ishte përdhunuar si adoleshente.

Ajo kurrë nuk i fshehu problemet e saj, dhe njëra prej tyre ishte marrëdhënia e saj me babanë Patrick, i cili, siç tha ajo, ishte i dhunshëm ndaj saj dhe nënës së saj.

“Ai ishte i keq, por donte të ishte një person i mirë. Ai donte të shpëtonte familjen e tij, por ai ende tha se ishte i lumtur për nënën time kur ajo u martua përsëri”, tha Lovato në një intervistë.

Babai i vdiq në vitin 2013 nga pasojat e kancerit, pas së cilës këngëtari tha se ishte i sëmurë mendor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë