Loading…

Dua dhe Anwar bëjnë daljen e parë publike pas dramës në familje

  • 30/10/2021 | 08:22

Dua dhe Anwar bëjnë daljen e parë publike pas dramës në familje

Anwar Hadid dhe e dashura Dua Lipa u përpoqën të mbanin një profil të ulët ndërsa ishin në darkë në Londër të enjten mes raporteve për dramë familjare.

Modeli 22 vjeç, dhe këngëtarja, 26 vjeç, u shfaqën me nxitim teksa hynë në restorantin iranian Berenjak në Soho të Londrës, transmeton lajmi.net.

Më herët atë ditë dolën raporte që pretendonin se nëna e Anwarit, Yolanda Hadid, 57 vjeçe, ishte ‘goditur’ nga Zayn Malik – i dashuri i Gigi – dhe po shqyrtonte ngritjen e akuzave sipas TMZ.

Anwar ishte i veshur me një këmishë vintage me xhinse të zeza, një xhaketë të zezë dhe një fasule të përshtatshme.

Ai dukej si një zotëri teksa e futi Duan në restorant me krahun e zgjatur.

Këngëtarja “Halucinate” ishte sportive dhe elegante për udhëtimin, ku ngacmoi barkun e saj të yllit të pop-it, e veshur me një qafore me model blu dhe vjollcë, me një xhaketë të zezë të gjerë dhe atlete argjendi të trashë.

Ajo mbante gjërat e saj thelbësore në një çantë të vogël të mbushur me fuçi dhe aksesoi ansamblin e saj me një palë vathë të trashë dhe një sërë unazash argjendi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë