Loading…
Dua Lipa: Bëmë baba të të përngjaj
  • 13/02/2018 | 19:54

Dua Lipa: Bëmë baba të të përngjaj

Dua Lipa nuk po ndalet me sukseset e saj në tregun e muzikës botërore. Së fundi ajo ka lansuar edhe videoklipin e ri, por ajo nuk e ka harruar familjen e saj, përkundër angazhimeve dhe suksesit, shkruan Gazeta Metro.

Dua ka dalë në një fotografi me babain e saj, Dukagjinin, me të cilin ngjajnë shumë për nga pamja fizike.

Jo vetëm që janë të pashëm, por fotografia e bërë në qytetin amerikan Los Anxhelos na e kujton edhe thënien popullore: ‘Bëmë baba të të ngjaj’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë