Loading…

Dua Lipa ‘çmend’ fansat, pozon komplet e zhveshur brenda vaskës

  • 28/09/2022 | 13:07

Dua Lipa ‘çmend’ fansat, pozon komplet e zhveshur brenda vaskës

Dua Lipa ka marrë gjithmonë vëmendjen me fotot provokuese që ndan në rrjete sociale por kësaj herë ka tejkaluar çdo pritshmëri.


Ylli shqiptar ka publikuar një album me disa foto të shkrepura gjatë ditëve të fundit, në njërën prej të cilëve ka nxitur imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja shqiptare shihet në vaskë totalisht e zhveshur teksa mban kufje. Kujtojmë që Dua është përfolur për një romancë me aktorin Aron Piper.

Këngëtarja është parë së fundmi në Meksikë nën shoqërinë e tij. Dyshja e njohur panë një një club bashkë duke festuar e kërcyer.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë