Loading…
Dua Lipa dhe Rita Ora takohen në Los Angeles, përsëri nuk flasin me njëra tjetrën |FOTO
  • 10/10/2018 | 16:55

Dua Lipa dhe Rita Ora takohen në Los Angeles, përsëri nuk flasin me njëra tjetrën |FOTO

Gjatë mbrëmjes së kaluar është mbajtur ceremonia American Music Awards 2018, në Los Angeles, California


Si shumë artistë të njohur ndërkombëtarë, pjesë e saj ishin edhe tri shqiptaret Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha, shkruan gazetametro.net.

Edhe pse shumë fansa pritën një takim të Dua Lipës dhe Rita Orës, dy këngëtaret nga Kosova nuk u panë aspak në shoqërinë e njëra tjetrës.

Rita u pa shumë e afërt me këngëtarën tjetër shqiptare, Bebe Rexha,  madje ato të dyja edhe pozuan së bashku.

Ndonëse dy këngëtaret nuk kanë komentuar rreth kësaj çështje, mirëpo ka kohë që raportohet se Rita dhe Dua nuk i kanë raportet e mira./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë