Loading…

Dua Lipa gjen sozinë e saj: Nuk do ta besoni sa ngjajnë

  • 12/08/2019 | 22:32

Dua Lipa gjen sozinë e saj: Nuk do ta besoni sa ngjajnë

Dua Lipa dhe Brittany Xavier duken si të jenë nga një nënë.


Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në botë, por kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e mediave me jetën private.

Më rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi të sozies së këngëtares nga Prishtina bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier e cila duket si të jetë motra e artistes shqiptare.

Xavier ka mbi një milion ndjekës në Instagram dhe në çdo fotografi të publikuar ajo vërshohet nga komentet se mos është Dua Lipa.

View this post on Instagram

Which length, 1 or 2?

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë