Loading…
Dua Lipa ia falë tradhëtinë të dashurit
  • 19/06/2018 | 11:56

Dua Lipa ia falë tradhëtinë të dashurit

Ditë më parë i dashuri i këngëtares së famshme Dua Lipa, Isaac Carew, është parë dhe fotografuar në momente intime me në femër tjetër.


Ai u pa duke bërë gjeste intime me një femër tjetër teksa po kërcenin në një klub nate, transmeton gazetametro.net

Kjo kishte ndodhur vetëm pak kohë pasi çifti ishte bashkuar sërish pas ndarjes së mëhershme.

Mirëpo, si duket veprimi i të dashurit nuk e ka lënduar fort Dua Lipën. Kjo pasi ajo është fotografuar duke ecur së bashku me të dashurin, dorë për dore.

Ata madje janë parë edhe duke u puthur me njëri-tjetrin. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë