Loading…

Dua Lipa ia vë flakën Instagramit: Bikinit e vogla i mbuluan shumë pak nga pjesët intime

  • 30/06/2020 | 19:43

Dua Lipa ia vë flakën Instagramit: Bikinit e vogla i mbuluan shumë pak nga pjesët intime

Dua Lipa ka vendos të thyejë rrjetin me fotot e saj të fundit në Instagram, ku shfaqet tejet sensuale vetëm me të brendshmet pink.


Këngëtarja me origjinë shqiptare ka pozuar para pasqyrës, duke rritur edhe më shumë temperaturat, teksa fansat kanë vërshuar në komente.

Autorja e hitit “Break my heart” duket shumë në formë, teksa ka realizuar 2 gërsheta që e bëjnë të duket edhe më cute. Dua po shijon suksesin si e vetmja artiste femër që arrin e vetme 3 këngë me nga 1 miliard klikime në Spotify.

“IDGAF”, kënga e fundit nga albumin i saj debutues ka tejkaluar shifrën e 1 miliard klikimeve disa ditë më parë dhe tani, Dua Lipa ka 3 këngë me mbi 1 miliard klikime: “New Rules”, “One Kiss” dhe “IDGAF”.

Ky rekord duket se nuk do të ndalet këtu, pasi “Dont start now”, gjithashtu po arrin gati në miliard, aktualisht qëndron në 944 milionë.

Së shpejti, Dua Lipa do  të fillojë punën për një këngë të re për albumin dhe sipas thashethemeve pjesë e saj do jetë edhe i dashuri i këngëtares, Anwar Hadid.

 

View this post on Instagram

 

🧸🎀🧸🎀🧸

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë