Loading…

Dua Lipa kapet “mat” rrugëve të New York’ut: Ky është shoqëruesi i saj i ri

  • 24/09/2020 | 16:12

Dua Lipa kapet “mat” rrugëve të New York’ut: Ky është shoqëruesi i saj i ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është fotografuar nga  paparacitë rrugëve të New York’ut me një shoqërues të ri, transmeton Gazeta Metro.


E veshur si gjithmonë me plot stil, Dua u shfaq me një fund të shkurtër të zi të cilin e kishte kombinuar me një bluzë të zezë. Mirëpo kësaj here ajo nuk ishte e shoqëruar me Anwarin por me qenin e saj, i cili kësaj here mori vemendjen më të madhe.

Ndryshe thuhet se Dua dhe Anwar janë zhvendos për të jetuar së bashku në një shtëpi në Beverly Hills./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë