Loading…

Dua Lipa me veshje plot stil fotografohet në West Hollywood

  • 20/06/2021 | 13:15

Dua Lipa me veshje plot stil fotografohet në West Hollywood

Ajo po e shijon suksesin e saj në muzikë.


Dhe, Dua Lipa u pa të premten në një mbrëmje, ndërsa shkëlqeu me një buzëqeshje dhe u bashkua me miqtë e saj në klubin Delilah në West Hollywood, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja, 25 vjeç, ishte veshur me plot elegancë me një fustan me doreza dantelle, të bashkuara me një xhaketë sportive të madhe në ngjarjen Pride.

Prodhuesja e hitit Levitating paraqiti figurën e saj të bujshme me fustanin portokalli, i cili mburrej me dantella anash.

Dua bashkoi dukjen me një palë take shkëlqyese, të cilat e rritën kornizën e saj ndërsa ecte në klub me miq, përfshirë DJ Diplo.

Ajo gjithashtu kishte vendosur makijazh duke marrë një dukje dramatike. Dua vendosi sendet e saj në një çantë blu të aksesuara me një gjerdan zinxhir.

Ylli më vonë shkoi në Instagram ku ndau një mori fotografish nga mbrëmja e saj argëtuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë