Loading…

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

  • 02/10/2022 | 09:23

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah.


Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show” u panë duke u puthur dhe përqafuar pasi darkuan bashkë në një restorant në New York.

Fotot e publikuara nga Daily Mail bënë xhiron e botës duke u spekuluar për një romancë mes tyre. por si qëndron e vërteta.

Megjithatë, pavarësisht thashethemeve dhe fotografive virale, mediat e huaja raportojnë se ata nuk janë të lidhur. “Ata janë thjesht miq,” tha një burim për Us Weekly.

Kujtojmë që Dua ka pak kohë që i ka dhënë fund romancës me Anwar Hadid ndërsa Noah u nda me të dashurën e tij, aktoren Minka Kelly në maj të këtij viti.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë