Loading…

Dua Lipa në ‘Vogue me’ kinez

  • 16/05/2019 | 19:10

Dua Lipa në ‘Vogue me’ kinez

Dua Lipa, shqiptarja e cila po korr suksese në të gjithë botën, së fundmi ka pushtuar edhe Kinën, transmeton Gazeta Metro.


Ajo momentalishte është ndër më të përfolurat në mediat ndërkombëtare, të cilat ende flasin për paraqitjen e saj në “Met Gala”.

 

View this post on Instagram

 

💥ULTRA SONIC X @williamchanwaiting 💥Thank you @vogueme for having me on the cover of your music issue! Thank you for the support xx *比心* ❤ shot by Yu Cong

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën kineze “Vogue me”.

Gjatë kësaj eksperience ajo ka bërë një set fotografik në të cilën është paraqitur mjaftë tërheqëse dhe me plot stil./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë