Loading…
Dua Lipa një ”brend” botërorë? Katy Perry e imiton në mënyre perfekte, mos e humbisni këtë video
  • 10/02/2018 | 19:16

Dua Lipa një ”brend” botërorë? Katy Perry e imiton në mënyre perfekte, mos e humbisni këtë video

Që Dua Lipa është bërë një ndër këngëtaret më të pëlqyera në botë, as nuk diskutohet, por ajo që na habit më së shumti është se ajo as nuk e ka ndërmend të ndalojë. Para disa ditësh e pamë nën shoqërinë e Sam Smith dhe tani me Katy Parry-in.


Mesa duket Dua paska filluar të shoqërohet dhe me një këngëtare tjetër shumë të talentuar dhe shumë të suksesshme padyshim. Ditën e sotme Dua ka postuar një video ku shfaqet me Katy Perry-in, e cila ka promovuar këngën e Duas duke e imituar atë në mënyrë gjeniale, sidomos tek mënyra se si e mban nofullën.

Nuk dimë të themi nëse në të ardhmen mund të ketë apo jo një bashkëpunim  mes vajzave, gjithsesi do ishte diçka shumë e bukur në qoftë se do të ndodhte. Gjithçka mund të ndodhë!

Suksese Dua!

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

 

Words to live by 👋🏼

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë