Loading…

Dua Lipa paraqitet nga prapaskena e Brit Awards

  • 04/05/2021 | 21:34

Dua Lipa paraqitet nga prapaskena e Brit Awards

25 vjeçarja, zgjodhi një pamje të rastësishme, e veshur me një duks të kufizuar me edicion gri Marc Jacobs dhe pantallona të gjera për performancën e saj.


Prodhuesja e hiteve kombinoi rrobat e veshjeve të stilistëve me disa palë trainerësh të zinj dhe disa unaza të thella në secilën dorë.

Në serinë e fotografive të shpërndara në Instagramin e saj, këngëtarja e Levitating u ul në dysheme dhe pozoi pas telefonit të saj.

Xhupi i saj, i cili lexon ‘Stop Ripping Me Off’, është një nga disa sendet e zgjedhura nga koleksioni i Marc Jacobs dhe artistit Magda Archer.

Dua Lipa, Arlo Park dhe Celeste kryesojnë nominimet sivjet në mbrëmjen e madhe BRIT Awards, me nga tri nominime secili.

Çmimet “BRITS 2021” do të shënojnë ngjarjen e parë të madhe në ambiente të mbyllura brenda mbi një viti ndërsa shefat përgatiten të lëshojnë 2.500 bileta falas për punëtorët kryesorë.

Në një njoftim muajin e kaluar, u zbulua se BRIT Awards do të zhvillohej përpara një audience të drejtpërdrejtë prej 4,000 personash në Londër në “The O2 Arena” më 11 maj – gjashtë ditë para fazës tjetër të izolimit.

Ceremonia, e cila do të transmetohet drejtpërdrejt në ITV dhe do të drejtohet nga Jack Whitehall, do të festojë kthimin në interpretim live të artistëve dhe e nominuara Dua Lipa u ka premtuar atyre që do të marrin pjesë se do të jetë ‘një natë për t’u kujtuar’.

Ceremonia e brendshme dhe shfaqja drejtpërdrejt do të jenë pjesë e Programit Shkencor të Qeverisë për Kërkimin e Ngjarjeve dhe do të përdorë metoda të zgjeruara të testimit për të shqyrtuar se si mund të ndodhin ngjarjet pa nevojën e distancës shoqërore pasi të gjitha kufizimet të hiqen më 21 qershor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë