Loading…

Dua Lipa përsëri flet për shqiptarët: U tregon amerikanëve supersticionet më të çuditshme që kemi ne

  • 19/01/2021 | 17:47

Dua Lipa përsëri flet për shqiptarët: U tregon amerikanëve supersticionet më të çuditshme që kemi ne

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka hedhur poshtë dhe njëherë thashethemet e pak ditëve më parë se është në pritje të ëmbël.


Në një intervistë në emisionin “Jimmy Kimmel Live”, Dua tha se gjithmonë zgjedh emoji të veçanta për fotot e saj. “Nuk jam shtatzënë. Ta qartësoj.”, u shpreh këngëtarja.

Ndër të tjera, këngëtarja komentoi dhe disa nga supersticionet e shqiptarëve.

“Në familjen time ka supersticione qesharake si: Mos i hedh mbeturinat natën, mos laj rrobat ditën e premte, nëse të kruhet hunda do bëhesh me nerva dhe duhet të prekësh prapanicën tre herë që mos të ndodhë. Nëse të kruhet dora e majtë do marrësh para, nëse të kruhet dora e djathtë do humbasësh para”, tha Dua.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë