Loading…

Dua Lipa poston foton e ëmbël duke shijuar Shqipërinë me të dashurin Anwar Hadid

  • 01/08/2021 | 14:56

Dua Lipa poston foton e ëmbël duke shijuar Shqipërinë me të dashurin Anwar Hadid

Këngëtarja u pa e lumtur në krahët e të dashurit.


Dua Lipa, këngëtarja kosovare me famë të gjerë ndërkombëtare po korr suksese të njëpasnjëshme, shkruan lajmi.net

Ajo së fundi po viziton Shqipërinë teksa erdhi për të qenë e pranishme dhe për të parë punimet në çerdhen e cila është në ndërtim e sipër në Tiranë, mbështetur nga fondacioni i këngëtares në Kosovë, ‘Sunny Hill Foundation’.

Përkrah punëve bamirëse ajo po shfrytëzon edhe pushimin e saj në Shqipëri për t`u argëtuar me familjarët dhe të dashurin e saj Anwar Hadid i cili është vëllau i dy supermodeleve Gigi Hadid dhe Bella Hadid.

Së fundi Dua ndau një fotografi të ëmbël me të në rrjete sociale teksa shihen tejet të lumtur në prani të njëri tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë