Loading…

Dua Lipa pranon Pullën Postare me figurën e saj: Do të vazhdoj të bëj edhe më shumë që vendi ynë të ngritët sa më lart

  • 06/08/2022 | 16:22

Dua Lipa pranon Pullën Postare me figurën e saj: Do të vazhdoj të bëj edhe më shumë që vendi ynë të ngritët sa më lart

Sot është bërë promovimi i Pullës Postare ‘Dua Lipa’, në nderim të këngëtares kosovare të njohur botërisht.


Në pranimin e kësaj pulle ishte e pranishme vetë Lipa e cila shprehet e lumtur për këtë nderim që i është bërë.

“Do të vazhdoj të bëj edhe më shumë që vendi ynë të ngritët sa më lart’, ka thënë e emocionuar Lipa.

Ndërkaq dorëzimi i kësaj pulle është bërë nga Fakete Kadiu, ushtruese detyre e Krye-shefes Ekzekutive të Postës së Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë