Loading…
Dua Lipa promovon dizajnerët shqiptarë |FOTO
  • 09/08/2018 | 15:44

Dua Lipa promovon dizajnerët shqiptarë |FOTO

Dua Lipa momentalisht po qëndron në Prishtinë, ku gjatë natës së ardhshme do të përformojë në koncertin SunnyHill.


Ajo po sigurohet që ta postojë çdo moment të këtij udhëtimi në rrjete sociale, derisa në një foto të publikuar në Instagram ajo shihet me veshjen e dizajneres nga Kosova, Krenare Rugova, transmeton gazetametro.net

“E bërë me dashuri nga Prishtina, faleminderit @krenarerugova”, ka shkruar Dua në foton e saj.

Kujtojmë se këngëtarja do të përformojë nesër në parkun e Gërmisë, ku në skenë do të ngjitën edhe shumë artistë  të tjerë të njohur, vendor dhe ndërkombëtar. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë