Loading…

Dua Lipa: Pushime dhe puthje në Malibu

  • 25/08/2019 | 12:01

Dua Lipa: Pushime dhe puthje në Malibu

Tash e sa ditë Dua Lipa gjendet me për festën e ditëlindjes me të dashurin në e saj në Malibu, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, janë duke vazhduar festën e ditëlindjes së saj.

Sipas People çifti i njohur është për pushime në Malibu duke vazhduar festën e së enjtes ku Dua i bëri 24 vjet.

Në një fotografi të publikuar në media shihet Lipa duke u puthur me të dashurin, ata duket se janë më të dashuruar se ndonjëherë më parë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë