Loading…
Dua Lipa ‘pushton’ zemrat në Sunny Hill Festival, në skenë e veshur kuq e zi |VIDEO
  • 11/08/2018 | 07:57

Dua Lipa ‘pushton’ zemrat në Sunny Hill Festival, në skenë e veshur kuq e zi |VIDEO

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka ‘ndezur’ skenën e festivalit ‘Sunny Hill’ në Prishtinë, me performancën e saj të zjarrtë, transmeton gazetametro.net.


Ajo u shfaq e veshur kuq e zi, siç edhe kishte paralajmëruar.

Festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” do të vazhdojë edhe për dy net të tjera, pra më 11 dhe 12 gusht, ku do të prezantohen edhe shumë këngëtarë të tjerë vendor dhe të huaj./Gazetametro.net

New rules @sunnyhillfestival @dualipa

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë