Loading…

Dua Lipa pyetet për partner shqiptar: ‘Ah motër kah je nis, i ke hi llugave qitash’

  • 28/11/2022 | 17:17

Dua Lipa pyetet për partner shqiptar: ‘Ah motër kah je nis, i ke hi llugave qitash’

Dua Lipa në konferencë për media para koncertit në Tiranë me rastin e 28 nëntorit është pyetur edhe për jetën sentimentale, më saktësisht për të gjetur një partner shqiptar.


“Duke qenë se ju tani morët edhe pasaportën shqiptare, a do t’i duhet Duas edhe një partner shqiptar”, ka qenë pyetja e gazetares drejtuar yllit me famë botërore e cila e mori me të qeshur, shkruan Gazeta Online Reporteri

“Oh motër ka ja ke nis qitash, jo jo s’po di..skom përgjigje..po i hin llugave qitash”, ka qenë përgjigja e Dua Lipës.

Kujtojmë se Dua Lipa në Tiranë do të ketë koncertin e fundit në përmbyllje të turneut “Future Nostalgia”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë