Loading…

Dua Lipa rikthehet me stilin e saj: Pamjet e reja po i çmendin të gjithë

  • 09/08/2020 | 20:55

Dua Lipa rikthehet me stilin e saj: Pamjet e reja po i çmendin të gjithë

Ajo është pa dyshim një nga këngëtaret më të famshme në botë.


Ylli nga Prishtina, që po shkëlqen kudo me sukseset e saj, veç talentit shquhet edhe për bukurinë natyrale.

Dua Lipa, me rikthimin në flokë natyrale, veçsa po duket më atraktive.

E tillë duket në imazhet e fundit, që thjeshtë s’duan koment.

View this post on Instagram

don’t talk to me or my son ever again.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë