Loading…

Dua Lipa rikthehet në Instagram: Kjo video paralajmëron diçka

  • 22/10/2019 | 19:23

Dua Lipa rikthehet në Instagram: Kjo video paralajmëron diçka

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, krenaria e gjithë  shqiptarëve është kthyes sërish, transmeton Gazeta Metro.


Para disa javëve Dua Lipa fshiu të gjitha postimet në Instagram dhe kjo lindi shumë dyshime, veprim për të cilin nuk dihet ende arsyeja.

 

View this post on Instagram

 

Miss me?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Por para pak minutave pikërisht ajo ka postuar nëj video. Aty Dua shihet e ulur në një karrige dhe duket se po paralajmëron diçka./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë