Loading…

Dua Lipa shfaq me krenari këmbët e saj seksi në rrugët e Portofinos në Itali

  • 28/05/2022 | 19:14

Dua Lipa shfaq me krenari këmbët e saj seksi në rrugët e Portofinos në Itali

Dua Lipa i rriti temperaturat të premten, teksa kishte një pamje mjaft provokuese me disa pantallona retro ndërsa po shijonte një pushim në Portofino pas koncertit të saj të fundit në Milano.


Këngëtarja, 26 vjeçe, tregoi kofshët e saj të tonifikuara në veshjen e markës “Lacoste”, i cili përmbante një palë pantallona të shkurtra polo me vija dhe mëngë të shkurtra.

Kompleti në ngjyrë kafe, jeshile dhe portokalli dukej edhe më veror me disa detaje të ndritshme neoni, shkruan DailyMail.

Dua e bashkoi pamjen e mrekullueshme me disa çizme kauboji të zeza dhe syze me kornizë jeshile, ndërsa ajo dhe disa miq hanin ushqim deti për drekë.

Ylli me prejardhje nga Kosova kishte vendosur për aksesorë disa vathë, rrathë dhe disa unaza të trasha.

Ajo i mbante gjërat e saj elementare në një çantë dore ngjyrë rozë.

Lipa u fotografua duke shijuar pak ushqim me disa miq.

Kjo paraqitje e saj vjen teksa ajo ndodhet në mes të turneut të saj, “Future Nostalgia”.

Ylli i popit dërgoi impulse të shpejta ndërsa bëri një tjetër performancë spektakolare të enjten në mbrëmje në Milano.

Ajo dukej e pabesueshme teksa shfaqte figurën e saj të tendosur, e veshur me një xhaketë të zezë rrjetë.

Pjesa ishte e zbukuruar me diamante, me një dizajn abstrakt paneli dhe një detaj korseje të gdhendur në krye.

Këngëtarja bëri një performancë gjithmonë energjike, duke kaluar duart nëpër flokë teksa bënte lëvizje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë