Loading…

Dua Lipa shfaqet me këmbë përpjetë

  • 30/06/2022 | 16:06

Dua Lipa shfaqet me këmbë përpjetë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar një video duke bërë Joga.


Për ndjekësit e saj ka shpjeguar ecurinë e këtij procesi.

Në fillim ajo shtrihet pastaj shkon duke i çuar këmbët përpjetë.

“Këtë mëngjes në Kopenhagë ~ duke filmuar diçka të vogël”, shkroi krahas postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë