Loading…

Dua Lipa shtatzënë, flet këngëtarja

  • 14/01/2021 | 16:27

Dua Lipa shtatzënë, flet këngëtarja

Dua Lipa u ktheu përgjigje komentuesve, të cilët ishin të bindur se ajo është shtatzënë.


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi është bërë kryetemë e medieve rozë.

Kjo për shkak të disa fotografive që i postoi në rrjete sociale, duke bërë të gjithë të besojnë se është shtatzënë.

Artistja ishte veshur me një fustan të gjelbër, të shkurtër, ndërsa në mbishkrimin që ia la fotografive ajo shtoi disa ’emoji’, e njëri prej tyre ishte një fëmijë, një shishe për fëmijë dhe një arush.

Ky mbishkrim mjaftoi që menjëherë të fillojnë aludimet se këngëtarja po pret fëmijën e parë me Anwar Hadid.

Pasi thashethemet morën dhenë, Dua ka reaguar përmes një ‘tweet’, duke mohuar pretendimet e ndjekësve.

“Ajo është shtatzënë?”, tha një ndjekës, kurse Lipa u përgjigj, “është ushqim zemër”.
Fotografitë e Dua Lipës u realizuan në Meksikë, ku ajo po pushon bashkë me të dashurin dhe familjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë