Loading…

Dua Lipa takohet me aktorin e njohur indian, Shah Rukh Khan

  • 16/11/2019 | 14:57

Dua Lipa takohet me aktorin e njohur indian, Shah Rukh Khan

Dua Lipa u shpreh e lumtur që takoi nga afër aktorin e mirënjohur indian.


Dua Lipa mëngjesin e sotëm arriti në Indi, ku edhe do ta mbajë koncertin e radhës.

Para koncertit, këngëtarja e ka shfrytëzuar ditën për t’u shëtitur dhe takuar emra të njohur atje, përfshirë edhe aktorin Shah Rukh Khan.

Në rrjete sociale, Dua postoi një fotografi krah Khanit, i cili ka aktruar në shumë filma të “Bollywood-it”.

“Ishte argëtuese të takoja Shah Rukh Khan sot! Faleminderit që më mësuar lëvizjet e Bollywoodit”, ka skruar Dua.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë