Loading…

Dua Lipa tregoi pse i fshiu të gjitha fotografitë nga Instagrami

  • 02/12/2019 | 21:47

Dua Lipa tregoi pse i fshiu të gjitha fotografitë nga Instagrami

Këngëtarja 24 vjeçare tregoi së fundmi arsyen pse fshiu të gjitha postimet e vjetra nga Instagrami para se të dalë albumi i saj i ri.


“Për mua, ishte vetëm t’ia provoja vetes se mediat sociale nuk janë me të vërtetë reale në atë se çfarë ti të bësh, atë që poston dhe mund të zgjedhësh si t’i përdorësh rrjetet sociale. Ishte më shumë për qejf”, tha ajo.

“Ato kujtime gjithmonë do të jenë aty. Kam jetuar përmes tyre dhe nuk do t’i harroj kurrë. I kam ato fotografi dhe duhet t’i mbaj ato”.

 

View this post on Instagram

 

got the mad tekkers for a rainy day

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë