Loading…

Dua Lipa tregon besëtytnitë e shqiptarëve në emisionin britanik

  • 25/02/2024 | 20:22

Dua Lipa tregon besëtytnitë e shqiptarëve në emisionin britanik

Shprehjet shqiptare që Dua Lipa tregoi në emisionin e “Jimmy Kimmel Live” u bënë mjaft virale në rrjetet sociale.


Këngëtarja ishte e ftuar në  “Graham Norton Show” ku tregoi se kur na kruhet hunda, tregon që do të zihemi me dikë apo të do bëhemi me nerva dhe për t’i shpëtuar kësaj, duhet të prekim lehtë të pasmet.

”Ne kemi supersticione. Kur na kruhet hunda domethënë që do bëhemi me nerva dhe prekim prapanicën që ta ndalojmë këtë të ndodhë”, tha Dua ndërsa të ftuarit qeshën.

”Nëse ke një ngjarje të rëndësishme dhe nuk do të prekesh nga syri i keq duhet të veshësh mbathjet mbrapsht”, tha Dua duke shkaktuar sërish të qeshura në publik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tv Klan Video (@tvklanvideo)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë