Loading…

Dua Lipa tregon elegancën dhe dukjen e saj natyrale gjatë një shëtitje në Mynih

  • 22/05/2022 | 12:07

Dua Lipa tregon elegancën dhe dukjen e saj natyrale gjatë një shëtitje në Mynih

Ajo ka qenë në Evropë këtë muaj për turneun e saj “Future Nostalgia”.


Dhe destinacioni i së shtunës ishte Munihu i Gjermanisë, pasi Dua Lipa shijoi pak kohë për blerje përpara shfaqjes së saj në qytet të dielën.

26-vjeçarja dukej mjaft shik e veshur me një fustan me ngjyrë bruz, i cili përmbante një print të madh tigri, shkruan DailyMail.

Ajo e kombinoi fustanin me çizme të zeza me take, të cilat me sa duket i shkonin deri tek gjunjët.

Dua vendosi një çantë të vogël të zezë mbi supe, ndërsa në dorën tjetër mbante qese pazari ngjyrë gri ndërsa shëtiti nëpër qytet.

Për aksesor, ajo kishte veshur një palë vathë argjendi dhe një gjerdan plotësues, së bashku me një sërë unazash në secilën dorë.

Flokët e zeza të këngëtares ishin të lidhura, një pjesë e të cilave u lanë përpara dhe një pjesë tjetër mbrapa.

Artistja me prejardhje nga Kosova kishte realizuar një makijazh delikat në fytyrën e saj.

Dua gjithashtu tregoi gamën e saj të tatuazheve në këtë paraqitje, duke përfshirë një zemër me tela me gjemba në krahun e saj.

Gjatë daljes, ajo u drejtua në dyqanin e modës Lodenfrey dhe hodhi një sy nëpër dyqane, përpara se të kthehej në Hotel Bayerischer Hof, Mynih.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë