Loading…

Dua Lipa tregon se çfarë i ka munguar më së shumti gjatë periudhës së pandemisë

  • 06/06/2020 | 23:17

Dua Lipa tregon se çfarë i ka munguar më së shumti gjatë periudhës së pandemisë

Dua Lipa ka qëndruar në Londër pas shpërthimit të koronavirusit.


Dua Lipa ishte së bashku me të dashurin Anwar Hadid, gjatë gjithë izolimit ku kanë qëndruar të mbyllur në një shtëpi me qira në Londër, shkruan lajmi.net.

Shkak i pandemisë thuajse gjithë organizimet kulturore/artistike janë pezulluar, dhe me anë të një postimi të bërë këngëtarja thotë se i kanë munguar shumë koncertet muzikore.

Ajo ka ndarë disa imazhe nga turnetë e mbajtura muaj më parë dhe sipër fotografi ka shkruar “Më mungon kjo shumë”.

 

View this post on Instagram

 

imissthissomuch

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë