Loading…

Dua Lipa tregon trupin e saj bombastik në fotografinë e shkrepur para pasqyrës

  • 27/01/2021 | 14:28

Dua Lipa tregon trupin e saj bombastik në fotografinë e shkrepur para pasqyrës

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, po vazhdon të ketë sukses të madh industrinë muzikore.


Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë informacione nga jeta personale e profesionale, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja në rrjetet sociale publikoi foto e veshur me një bluzë e një palë të brendshme të zeza. Ajo provokoi teksa ngriti bluzën lartë për të treguar barkun e saj të sheshtë dhe të tonifikuar në pasqyrë.

Kujtojmë se artistja e njohur tashmë është duke shijuar pushimet në Meksikë, së bashku me familjarët e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë