Loading…
Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’
  • 10/10/2018 | 18:06

Dua Lipa zhgënjen me fustanin, zgjidhet ndër të veshurat më keq në ‘AMAs’

Këngëtarja zhgënjen me përzgjedhjen e veshjes.


Ajo ka qenë ndër shumë të famshmet që ka parakaluar në tepihun e kuq të ceremonisë së ‘American Music Awards’.

Por, këtë herë Dua Lipa nuk është pëlqyer aspak nga fansat dhe njohësit e modës, përcjell Gazeta Express.

Në shumë revista, Dua dhe fustani i saj i bardhë ka ngjallur vetëm komente negative ndërsa ajo kryeson listat e të veshurave më keq në mbrëmjen e të martës.

Në anën tjetër, Bebe Rexha ka marrë vëmendjen për të mirë, e cila është paraqitur me një stil ndryshe kurse Rita Ora, si zakonisht ka marrë shumë lëvdata për dukjen.

View this post on Instagram

Hollywood Glam for the #AMAs tonight ❤️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë