Loading…
Dua Lipas i ndodh një incident, fotografohet e terrorizuar para koncertit
  • 13/06/2018 | 18:46

Dua Lipas i ndodh një incident, fotografohet e terrorizuar para koncertit

Derisa ishte në dhomën e saj të grimit, këngëtares Dua Lipa i ka ndodhur një incident që duket ta ketë frikësuar shumë.


Incidenti ka ndodhur pak kohë para se këngëntarja të paraqitej në skenë për të mbajtur koncertin e saj.

Më konkretisht, incidenti lidhet me një buburrec i cili ka qenë i mjaftueshëm për ta frikësuar Dua Lipan jashtë mase, dhe i cili i ka kaluar nëpër këmbë. Reagimi i saj i egzagjeruar ka bërë që stafi i saj t’ia plas të qeshurave. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë