Loading…

Dua Lipës ia bëjnë pyetjen e famshme ‘a t’jep nana n’katun’, shikoni reagimin e saj

  • 07/08/2022 | 13:42

Dua Lipës ia bëjnë pyetjen e famshme ‘a t’jep nana n’katun’, shikoni reagimin e saj

Dua Lipa ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”.


Këngëtarja shqiptare me famë botërore performoi natën e parë të festivalit, ku dhuroi një performancë të shkëlqyer.

Në natën pasuese, këngëtarja ka qenë duke ndjekur festivalin pranë të tjerëve.

Teksa po ndiqte këngëtarët, Dua është përballur me një situatë të këndshme. “A të jep nana në katun”, ka qenë pyetja që i ka bërë njëri prej pjesëmarrësve këngëtares shqiptare.

Siç shihet dhe nga videoja që është bërë virale, reagimi i Dua-s është epik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Media TVKS (@mtvks)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë