Loading…

“Dua që ti të vish këtu”, Beatrix sjell poza atraktive nga Dubai

  • 27/09/2020 | 08:31

“Dua që ti të vish këtu”, Beatrix sjell poza atraktive nga Dubai

Bratiris Ramosaj po shijon pushimet në Dubai.


Beatrix Ramosaj edhe pse nuk është aktive në muzikë, ajo nuk i lë fansat ta harrojnë me fotografitë që i sjell vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka udhëtuar për në Dubai, ku po pushon bashkë me kushërirën e saj, Anxhelina Hadërgjonaj.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat pozoi me bikini, duke vënë në pah fizikun e saj.

“Unë dua që ti të vish këtu”, është mbishkrimi që Beatrix ia ka lënë fotografive, ndërsa nuk munguan komentet e ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

I want you to come here 🤍 Swipe for the entire view 🥀 @discoverurstyle @revolve #revolvesummer

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë