Loading…

‘Dua të shkoj në shtëpi’, Blero niset drejt Zvicrës për t’u ribashkuar me Afronën

  • 29/05/2022 | 10:03

‘Dua të shkoj në shtëpi’, Blero niset drejt Zvicrës për t’u ribashkuar me Afronën

Para disa ditësh kryefjalë e mediave rozë ishte dyshimet se çifti Blero dhe Afrona janë ndarë.


Kjo pasi dyshja fshinë të gjitha fotografitë e përbashkëta nga Instagrami dhe këngëtari kishte dy muaj pa u parë me biznesmenën.

Por, Blero si duket nuk duroi më dhe së fundi është nisur drejt Zvicrës për tu “ribashkuar” me Afronën.

Këtë e zbuloi përmes disa InstaStory ku në njërën nga fotografitë ku ishte në Aeroport kishte shkruar: “Dua të shkoj në shtëpi”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë