Loading…

Dubai i VIP’ve shqiptarë: Edhe Gena nis pushimet atje me gruan

  • 24/01/2020 | 17:41

Dubai i VIP’ve shqiptarë: Edhe Gena nis pushimet atje me gruan

Pavarësisht se agjenda e tij është mjaft e ngjeshur me koncerte të shumta, këngëtari Gena gjen kohë edhe për familjen e tij.


Si një pjesë e madhe e yjeve të estradës shqiptare, edhe Gena ia ka mësyer Dubait me bashkëshorten.Ka qenë vet këngëtari ai i cili ka sjell fotografi nga atje, ku me bashkëshorten shfaqen nga shkretëtira.

I veshur si sheik, me një shami në kokë, dyshja po duken mjaft elegant.

Gena e ka shoqëruar postimin me një dedikim për bashkëshorten Lorin.

“Me zemrën”, shkruan këngëtari.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë