Loading…

Duda Balje dhe Luana Vjollca paskan një ngjajshmëri të madhe

  • 26/11/2020 | 17:48

Duda Balje dhe Luana Vjollca paskan një ngjajshmëri të madhe

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balaj përveç një femër e suksesshme njihet edhe për paraqitjen e saj elegante dhe vjen gjithmonë e kuruar.


Duda është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe secilën imazh që publikon ajo arrin të tërheqë vëmendje.

Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë , kur ajo ka ndarë një fotografi përkrah moderatores së njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Prezantuesja dukej më ndryshe pasi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga bionde duke u bërë zeshkane.

Të dyja ato dukesh për mrekulli, teksa shkëlqenin krah njëra-tjetrës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë