Loading…

Duda Balje ironizon me sloganin e LDK’së

  • 24/01/2021 | 21:59

Duda Balje ironizon me sloganin e LDK’së

Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, ka publikuar slloganin e kësaj partie për zgjedhjet e 14 shkurtit.


“Shteti. Shtet.”, është sllogani që LDK do ta ketë në zgjedhje, ka bërë të ditur Hoti përmes një foto të publikuar në Facebook.

Me këtë sllogan të LDK-së ka ironizuar keq Duda Balje.

”Duda. Dudë.”, ka shkruar ajo në një postim në Facebook.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë