Loading…

Duda Balje lë Kosovën, bën pushime me burrin në Gjermani

  • 19/02/2019 | 18:21

Duda Balje lë Kosovën, bën pushime me burrin në Gjermani

Duda Balje është deputetja e komunitetit boshnjak , në Parlamentin e Kosovës, transmeton Gazeta Metro.


Dhe si politikane, ajo është shumë e përfolur nëpër median rozë, jo për politikën që bën, por për paraqitjet e saja.

Duda çdoherë shfaqet tejet bukur, ndoshta edhe atëherë kur ajo nuk dëshiron të duket joshëse, komentohet ngase pamja e saj e bukur i bënë të gjithë të ngrehin sytë nga deputetja.

Së fundmi Duda ka shkuar në Gjermani me bashkëshortin e saj, nga atje ajo po na servon foto të ndryshme dhe po shihet se po kalon shumë mirë atje.

Madje në këto foto që Duda i ka publikuar në Instagram, shihet shumë në formë.

Duket se shkëputja për ca ditë nga politika dhe parlamenti, i ka bërë mirë Dudës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë