Loading…

Duda Balje thotë se nuk ka kryer ndërhyrje plastike, fotot e tregojnë të kundërtën

  • 03/10/2021 | 21:47

Duda Balje thotë se nuk ka kryer ndërhyrje plastike, fotot e tregojnë të kundërtën

Deputetja Duda Balje, ka folur rreth dyshimeve se ka operacione plastike apo ndërhyrje të tjera, anipse ndryshimet në fotografitë e fundit që poston vazhdimisht, shkruan Gazeta Metro.


Balje tha se nuk ka ndërhyrje por nëse do e ndjej ta bëj ndonjë, do e bënte pa hezitim.

‘’Kur unë nuk ndjehem mirë me trupin tim nuk jam kundër, sepse secila grua duhet të jetë e lumtur dhe nëse nuk je e lumtur kur e sheh veten në pasqyrë atëherë për të tjerët nuk ka rëndësi’’, shtoi Balje.

Por ndryshimi në fotot që ajo ka postuar së fundmi vërehet ndryshimi i madh. Më poshtë keni disa foto të saj dhe mund ta vlerësoni vetë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë