Loading…

Duel i fortë: Audi e tërheqë ‘zvarrë’ një kamion

  • 23/05/2020 | 14:16

Duel i fortë: Audi e tërheqë ‘zvarrë’ një kamion

Audi është njëra nga markat e veturave më të pëlqyera në botë, e gjithashtu edhe në Kosovë


Audi përveç që është luksoze dhe e mirë, ajo ka edhe forcë. Për forcë sidomos shquhen ato modele që janë ‘Quatro’.

Këtë e dëshmon edhe kjo video që është bërë diku në Europë, ku një Audi A4 Quattro, e tërheq një kamion

Për më shumë shikoni videon./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë