Loading…

Dueti me vajzën e tij. që përloti legjendën Ibrahim Tatlises

  • 06/08/2022 | 15:32

Dueti me vajzën e tij. që përloti legjendën Ibrahim Tatlises

Legjenda e muzikës turke, Ibrahim Tatlises, i cili u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore dhe pauze 9 vjeçare, në muajt e fundit ka ftuar edhe familjar të tij që merren me muzikë, si djalin Ido dhe vajzën Dilan.


Pikërisht një duet me vajzën e tij gjatë “Ibo Show”, përloti këngëtarin turk.

Më poshtë e gjeni duetin e tij me Dilan.

Ata kënduan së bashku këngën e famshme “Aramam”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë