Loading…

Dugolli i del kundër realitetit: VV s’bëri koalicion askund në Kosovë, me askënd

  • 17/11/2021 | 21:58

Dugolli i del kundër realitetit: VV s’bëri koalicion askund në Kosovë, me askënd

Ish ministri i Financave dhe profesori Bujar Dugolli komentoi rezultatin e zgjedhjeve lokale.

Dugolli që 3 mbështet Kurtin tash e një kohë u shpreh se VV është penalizuar nga mungesa e koalicioneve.

Ai u konfrontua nga analist Arton Demhasaj që i përmendi atij koalicionet që partia e Kurtit bëri me partitë e tjera gjithandej Kosovës, përcjell Periskopi.

Sidoqoftë, Dugolli vazhdoi të insistonte që nuk VV nuk ka bërë koalicione me askënd.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë